
Конструктор Qman "Машина гоночна", 319 деталей
520 ₴
- В наявності
- Код: QM91006
+380 (95) 542-54-77
- +380 (98) 374-17-73
- +380 (99) 057-62-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор Qman "Машина гоночна", 319 деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 319 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

